התחבר
תמיכה וצור קשר שאלות ותשובות הוסף למועדפים  18890 מודעות באתר מפה לשירותכם כניסה למודעות פרסם מודעה חינם

שאלות ותשובות

1. מה הסיכונים בתשלום באינטרנט ?
בלוח 365 מערכת אבטחה בתקנים המחמירים ביותר. כל החלקים בהם קיימת הזנת מידע אישי מאובטחים בטכנולוגית SSL- 128 Bit מחמירה. פרוטוקול SSL הינו סטנדרט עולמי אשר מאפשר הצפנה של המידע העובר בין השרת לבין הדפדפן. הגולשים באתר לוח 365 באיזורים המאובטחים ב - SSL יראו סמל של מנעול ומפתח המעיד על כך שהאזור מאובטח .
בנוסף כל מנגנון סליקת כרטיסי האשראי מאובטח ומוגן ע"י חברת טרנזילה המובילה בתחום זה,בקרב אתרי האינטרנט הגדולים בישראל.

בשנים האחרונות מתבצעות יותר ויותר עסקאות באמצעות האינטרנט ברמות סיכון נמוכות מאד. הבנקים הגדולים בארץ ובעולם מעודדים עיסקאות באמצעות האינטרנט, מגמה שמדברת בעד עצמה. לוח 365 מאפשר לכם לפרסם גם באמצעות המוקד המאוייש ללא סיכון כלל. או באמצעות העברה בנקאית .

2. איך ניתן לשלם ?
בלוח 365 ניתן לשלם ב 3 אפשרויות תשלום:
1. באמצעות מערכת הסליקה און ליין, מערכת ממוחשבת לחיוב כרטיסי אשראי און ליין. מערכת זו מאובטחת בתקנים המחמירים ביותר בטכנולוגיות SSL- 128 Bit

3. איזה סוגי מודעות ניתן לפרסם ?

באתר לוח 365 קיימים 3 מסלולים לפרסום של מודעה:

\n

 א. מודעה חינם מודעה בצבע אפור בהיר המפורסמת למשך תקופה של 45 ימים, מומלץ להיכנס לניהול המודעה בכל יום ולהקפיץ את המודעה, פעולה זו מעלה את המודעה לראש הרשימה של המודעות האפורות בהירות ומעדכנת את תאריך הפרסום.

\n

ב. מודעה מודגשת מודעה מודגשת בצבע אפור כהה בולט המפורסמת למשך 45 ימים,מומלץ להיכנס לניהול המודעה בכל יום ולהקפיץ את המודעה,פעולה זו מעלה את המודעה לראש הרשימה של המודעות האפורות המודגשות ומעדכנת את תאריך הפרסום .

\n

ג. מודעה אדומה מוארת מודעה בולטת עם תמונה בעלת שיעורי חשיפה מדהימים, מופיעה בראש הדף בקטגוריה בה פורסמה בצורה קבועה למשך 30 ימים רצופים.


4. איך מפרסמים מודעה?
על מנת לפרסם מודעה חדשה,לחצו על הכתפור שרשום עליו באדום פרסם מודעה חינם הכפתור נמצא בדף הבית של האתר בחלק העליון בצד שמאל ,לאחר הלחיצה,יפתח חלון שבו מופיעים כל הקטגוריות הנמצאות באתר .בחרו בקטגוריה הרלוונטית עבורכם ,ועקבו את ההנחיות ,הכנסת המודעה מאוד פשוטה וידידותית .

5. כמה עולה לפרסם מודעה ?
הפרסום באתר חינם בכל הקטגוריות ,ניתן לשלם תשלום סימלי ,בפרסום מודעה מודגשת ואו בפרסום מודעה מוארת ,הכי כדאי לפרסם מודעה מוארת ,את המודעה המוארת ניתן לראות ברגע שנכנסים לקטגוריה ,המודעה בצבע אדום מואר ובולט מאוד .

6. הוספת תמונות למודעה .
 מומלץ מאוד להוסיף תמונות בכל הקטגוריות .תהליך הוספת התמונות נעשה במהלך הכנסת המודעה ,מיד לאחר מילוי כל פרטי המודעה ,ניתן לעלות תמונה בפורמט jpg בלבד .ניתן בכל זמן להוסיף תמונות למודעה באמצעות כניסה למודעות שלי ולערוך את המודעה .

7. הכנסת אימייל וסיסמה .
בסיום תהליך הכנסת המודעה, המערכת תדרוש מכם הכנסת כתובת המייל שלכם, וסיסמא.  
הסיסמא יכולה להיות מורכבת מכל מספר ו/או אותיות לועזיות שתבחרו.
חשוב לדעת! סיסמא והאימייל ישמש אתכם בכל כניסה למערכת. לפיכך, כדאי לבחור סיסמא ואימייל שתוכלו לזכור בקלות .
 

8. איך אני עורך או מוחק מודעה ?
בכדי לערוך ,להקפיץ ולמחוק מודעה יש צורך להכנס לניהול המודעה ,הכניסה היא דרך הכפתור כניסה למודעות שממוקם בדף הבית בחלק העליון של האתר מצד שמאל ,אחרי שלוחצים על הכפתור נכנסים לדף של הכנסת  פרטי האימייל והסיסמה ,בהמשך נכנסים לדף ניהול כל המודעות שלי . 

9. שאלות נוספות ויצירת קשר .
לשירותכם הגולשים בכל שאלה בכתובת דוא"ל  luach365@gmail.com

לוח 365 יד שנייה - פרסום מודעות לוח יד שניה חינם, מודעות דירות להשכרה ודירות למכירה, דירות חדשות ודירות יד שנייה, מודעות רכב למכירה,   נדלן להשכרה ונדלן למכירה, נדלן עיסקי, מודעות חיפוש שותפים, מוצרים למכירה יד שניה, ריהוט לבית ולגן יד שנייה,מכשירי חשמל יד שניה, רהיטים משומשים, פרסום מודעות תיירות נופש ופנאי, לוח דרושים, לוח בעלי מקצוע, לוח מודעות חוגים, עסקים למכירה ועוד ועוד בלוח 365 -  סליקת כרטיסי אשראי